Kominek sercem domu

“Nasza specjalistka podkreśla, że aby kominek dobrze spełniał swoją funkcję, zarówno pod względem estetycznym, jak też grzewczym, należy go odpowiednio zaplanować. Dobrze jest skorzystać z porad specjalistów od aranżacji wnętrz oraz instalacji. Mamy bowiem do wyboru różne możliwości stylistyczne i techniczne.”

Artykuł ukazał się w numerze 9/2013 “Własnego Domu”.Kliknij na okładkę, żeby zobaczyć.
WD11_13_okladka_RGB

Jak zaprojektować schody betonowe

“Współpracująca z nami od lat projektantka wnętrz z okazji jubileuszu Własnego Domu zaprosiła nas do swojego domu. Opowiada o schodach, które mimo upływu 10

lat nie straciły nic ze swojej atrakcyjności i nadal mogą służyć za wzór.”

Artykuł ukazał się w numerze 11/2013 “Własnego Domu”. Kliknij na okładkę, żeby zobaczyć.

Komfortowa kuchnia

“Choć nie spędzamy w niej zwykle tak dużo czasu, jak w salonie, właściwie zaplanowana i starannie wykończona kuchnia to jedna z podstaw komfortowego domu. Powinna być przede wszystkim wygodnym miejscem pracy. Nie można jednak zapomnieć, że w znaczący sposób będzie wpływała na układ funkcjonalny całego budynku i odbiór estetyczny wnętrz. Przytulna, wygodna kuchnia nieraz staje się miejscem, w którym nie tylko się gotuje, ale także przesiaduje z rodziną i przyjaciółmi. Musimy dopasować kuchnię do naszego stylu życia – podkreśla projektantka wnętrz Monika Nowak.”

Artykuł ukazał się w numerze “Własnego Domu” (Kuchnia 3/11). Kliknij na okładkę, żeby zobaczyć.

Urok tradycji

“Dekoratorka towarzyszyła właścicielom od pierwszych prac na budowie.

– To najlepsze rozwiązanie – podkreśla Monika Nowak. – Wstępna koncepcja wnętrz pozwoliła m.in. na właściwe rozmieszczenie wszystkich instalacji i uniknięcie późniejszych przeróbek, kucia itp.

Projektantka podkreśla, że kluczem do sukcesu jest porozumienie z inwestorami. Tu od początku pewne wytyczne były jasno sprecyzowane. Magda i Tomasz określili, na czym szczególnie im zależy. A potem uważnie słuchali rad specjalistki i dawali się przekonać do niektórych jej pomysłów.”

Artykuł ukazał się w numerze 11/11 “Własnego Domu”. Kliknij na okładkę, żeby zobaczyć.

Salon kąpielowy

“Pomieszczenie takie należy przewidzieć już na etapie projektu, zarówno ze względu na przebieg instalacji, jak też aranżację wnętrza. Warto skorzystać z porad specjalistów, aby pomogli nam wypracować spójną koncepcję całości.”

Artykuł ukazał się w numerze “Własnego Domu” 01-2012. Kliknij na okładkę, żeby zobaczyć.

Udana metamorfoza

“Kiedy Ola i Tomek kilkanaście lat temu wykańczali swój dom, wybór ciekawych materiałów i akcesoriów był jeszcze dość ograniczony. Dziś oferta znacznie się poszerzyła, co nie znaczy jednak, że urządzenie wnętrz jest proste. Cała sztuka polega bowiem na takim dobraniu elementów, aby tworzyły spójną całość. Czasami warto więc zwrócić się o pomoc do kogoś, kto profesjonalnie się tym zajmuje.

Dom inwestorów nie był brzydki, oboje bowiem obdarzeni są bardzo dobrym gustem. Nie zdawali sobie jednak sprawy z tego, jak bardzo kolorystyka i dobór dodatków wpływają na samopoczucie.”

Artykuł ukazał się w numerze “Własnego Domu” (11/2012). Kliknij na okładkę, żeby zobaczyć.

Metamorfoza na szóstkę

“Nietuzinkowy, oryginalny, z własnym, niepowtarzalnym klimatem. Salon fryzjerski w starej, dziewiętnastowiecznej kamienicy przeszedł gruntowaną metamorfozę. Projektantka Monika Nowak tchnęła w to wnętrze nowe życie. Pełne świeżości, nowoczesności, ale też z zachowaniem dawnego ducha tego miejsca. Praca w takim otoczeniu daje poczucie swobody. Wyzwala chęć tworzenia i kreatywność, co przekłada się wprost na satysfakcję klientów.”

Artykuł ukazał się w czasopiśmie “Wnętrza Publiczne”. Kliknij na okładkę, żeby zobaczyć.

 

 

 

 

 

“Zrób sobie dom” z dnia 26.11.2016
“Zrób sobie dom” z dnia 20.02.2016 część poświęcona firmie Decoration rozpoczyna sie w 13min 27 sekundzie programu “Zrób sobie dom” z dnia 06.02.2016 “Zrób sobie dom” z dnia 18.07.2015
“Zrób sobie dom” z dnia 07.06.2014 “Zrób sobie dom” z dnia 13.04.2014 “Zrób sobie dom” z dnia 05.10.2013
“Zrób sobie dom” z dnia 14.01.2012 część poświęcona firmie Decoration rozpoczyna się w 11 minucie 26 sekundzie programu. “Zrób sobie dom” z dnia 17.02.2012 część poświęcona firmie Decoration rozpoczyna się w 4min 26 sekundzie programu. “Zrób sobie dom” z dnia 17.03.2012
“Zrób sobie dom” z dnia 12.05.2012 – część poświęcona firmie Decoration rozpoczyna sie na początku programu “Zrób sobie dom” z dnia 01.09.2012 – część poświęcona firmie Decoration rozpoczyna sie na początku programu “Zrób sobie dom” z dnia 13.04.2013 – część poświęcona firmie Decoration rozpoczyna sie w 5min 50 sekundzie programu